Idea

Geekstok powstał z inicjatywy Politechniki Białostockiej by promować ludzi, naukę i osiągnięcia regionu podlaskiego. Tworzony jest przez studentów i zawodowych dziennikarzy. Interdyscyplinarny w swoim założeniu. Technologiczny i humanistyczny. Czerpiący z bogactwa podlaskiego środowiska akademickiego. Poruszający się w przestrzeni technologii, nauki, kultury, społeczeństwa. Sięgający do innowacyjnego biznesu, który czerpie wiedzę z naukowych rozwiązań.

Portal pełen inspiracji!

Geekstok.pl prezentuje:

  • niezwykłych ludzi nauki, kultury, biznesu
  • odkrycia, projekty, osiągnięcia
  • pomysły, inspiracje i odważne wizje
  • siłę i potencjał miejsca, w którym żyjemy.

Bądźcie z nami każdego dnia! Czekamy na Was!

Możecie być częścią tego projektu!

Macie szansę na współpracę dziennikarską z redakcją portalu i szlifowanie umiejętności dziennikarskich.

Zapraszamy do współpracy!

Poznajcie Redakcję Geekstok.pl:

Katarzyna Myśliwiec

Redaktor Naczelna

Lubię szybkie tempo oraz pracę, w której błyskawicznie podejmuję decyzje i natychmiast je realizuję: telefony, e-maile, dokumenty, spotkania, organizacja wydarzeń – szefowanie Działowi Promocji Politechniki Białostockiej to wyzwanie! A ja lubię wyzwania i jak już zaczynam coś robić, to wkładam w to całe swoje serce, nie lubię działać połowicznie.

Wyznaczanie nowych kierunków rozwoju Radia Akadera oraz portalu geekstok.pl, dbanie o ich pozytywny wizerunek i ekonomiczną stronę – to moje zadania.

Uwielbiam pełnych pasji ludzi wokół mnie, dobre książki, smak i zapach dobrej kawy…

Jestem optymistką i staram się zarażać innych pozytywnym nastawieniem, dlatego zgadzam się, że „nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”.

Ewa Domaruk

Koordynator organizacyjny

Uwielbiam pracę z ludźmi, którzy są pasjonatami. Jestem koordynatorką organizacyjną portalu Geekstok.pl i w tej pracy spełniam się zawodowo.

Przez wiele lat zajmowałam się logistyką, co ułatwia mi pracę w tak różnorodnym i nieszablonowym środowisku, jakie tworzą ludzie związani z Geekstokiem. Zacięcie socjologiczne pomaga mi w pracy dostrzegać ciekawe projekty i osoby, które zarażają innych pasją.

W wolnym czasie wiem, jak rozpalić ogień za pomocą krzesiwa, a wakacje spędzam pod namiotem. Uwielbiam survival w życiu i pracy! Nie pogardzę też dobrą książką fantasy, a na YouTubie śledzę dysputy teologiczne. Podobno przyciągam ludzi jak magnes, a mnie po prostu pasjonują ludzkie historie.

 

Zapraszamy na Geekstok.pl!

To miejsce dla Was! Miejsce dla ludzi, których ciekawi świat, którzy kochają naukę, rozwój, i działanie. Dołączcie do nas.